V kategorii ESET FORMULE je dobojováno, vítězství vybojovali Christopher Höher a Petr Trnka

Po slovenských závodech je jasné, že kategorii ESET FORMULE vyhrál rakouský závodník Christopher Höher (Franz Wöss Racing Team). Za dvě druhá místa si připsal 30 bodů a před posledním závodním víkendem v Brně, kde je možné získat maximálně 42 bodů, vede o 50 bodů před Christophem von Grünigenem z týmu Daltec Racing. Třetí místo patří s 82 body Petru Trnkovi z týmu AMK ECCE HOMO.

V tabulce třídy DIVIZE 3 pak Petr Trnka posbíral celkem 175 bodů, což je o 76 více než má aktuálně druhý Antonín Sus (Fras Motorsport). Trnka si tak stejně jako Höher s předstihem zajistil vítězství ve třídě "školních" formulí. Třetí místo aktuálně patří s 83 body Tomáši Chabrovi a na místě čtvrtém je se ziskem 83 bodů Jaroslav Pospíšil (oba Chabr Motorsport).